Гурін остаточно програв суд Дворніковій – він не депутат

photoeditorsdk-export - 2020-12-04T185913.906

Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію Артема Гуріна, залишивши без змін ухвалу Київського окружного адміністративного суду. Таким чином, Віолетта Дворнікова залишається депутаткою Ірпінської міської ради, а намагання Гуріна відібрати в неї мандат закінчилися нічим. Про це повідомляє «Правда Ірпеня».

Нагадаємо, 1 грудня Київський окружний адмінсуд відмовив Артему Гуріну в забезпеченні позову щодо припинення депутатських повноважень Віолетти Дворнікової.

«Гурін, якого начебто обрала партія “Батьківщина” замість Віолетти, аргументував свою думку тим, що Дворнікова не набула депутатського мандату у зв’язку з відмовою і, відповідно, не має депутатських повноважень. Натомість він вимагає визнати себе обраним депутатом до Ірпінської міської ради», – нагадує видання.

Відповідно до законодавства, в разі складання повноважень депутатом місцевої ради відповідне рішення приймає рада, а далі ТВК ухвалює своє рішення про припинення повноважень депутата. Проте, як відомо, заява про відмову від депутатських повноважень до Ірпінської міської ради не була подана, «а тому немає ніяких підстав говорити про те, що Віолетта Дворнікова не може виконувати депутатські повноваження», зауважується в статті.

«Суд зазначає, що наведене в заяві обґрунтування необхідності забезпечення позову не свідчить про наявність очевидних ознак протиправності постанови Ірпінської міської територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області №247 від 13.11.2020. Припинення повноважень депутата Ірпінської міської ради Київської області Дворнікової Віолети Віталіївни може бути вирішено виключно Ірпінською міською радою Київської області на її пленарному засіданні, оскільки така особа 20 листопада 2020 року набула повноважень депутата такої ради», – йдеться в рішенні Київського окружого адміністративного суду.

«Сьогодні таку позицію адмінсуду підтвердив Шостий апеляційний адміністративний суд. Відповідно до законодавства, ця постанова набирає законної сили з дня її опублікування і оскарженню не підлягає», – резюмує «Правда Ірпеня».


Підпису