Інспектори «Муніципальної варти» підвищують кваліфікацію з надання домедичної допомоги

photoeditorsdk-export - 2019-11-22T110700.201

В ірпінській «Муніципальній варті» розпочався навчальний цикл підвищення кваліфікації співробітників із надання першої домедичної допомоги. Про це розповідає сайт комунального підприємства.

«На кожному добовому чергуванні інспектори “Муніципальної варти” стають свідками нещасних випадків. Іноді за добу таких ситуацій може бути до десятка, а то й більше. Різноманітні травми (ДТП, побутові тощо), інсульти, епілептичні напади, переохолодження, теплові удари, отруєння, втрата свідомості, наслідки від передозування наркотичних засобів або надмірного вживання алкогольних напоїв і т. п. Дуже важливо в перші хвилини після того, як стався нещасний випадок, діяти чітко за прийнятими алгоритмами. В рамках першого учбового модуля інспектори МВ вивчали, як правильно комплектувати індивідуальну аптечку і сумку парамедика, розбирали загальний алгоритм дій із надання допомоги за протоколами «C-A-B-C», «A-B-C», а також ознайомлювалися з новими девайсами», – йдеться в повідомленні. 

Наступні модулі передбачатимуть «практичні відпрацювання навичок із зупинки критичної кровотечі, проведення реанімаційних заходів, десмургії, евакуації, сортування тощо». Заняття будуть проводитися протягом грудня, січня та лютого кваліфікованими інструкторами з тактичної медицини. 
 
До занять із надання першої допомоги незабаром зможуть долучитися й ірпінці, які не працюють у «Муніципальній варті». «Статистика каже, що в разі нещасного випадку, в результаті якого є люди, які потребують допомоги, вірогідність того, що поряд буде знаходитися кваліфікований персонал, спроможний негайно надати допомогу — не більше 10%. Тому ми рекомендуємо всім без винятку пройти подібні курси. КП “Муніципальна варта” Ірпінської міської ради в зимовий період планує провести декілька подібних відкритих занять, на яких зможуть бути присутніми всі охочі», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, на початку листопада головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський провів відкритий тренінг із надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

Сьогодні, 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

Сьогодні, 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

Сьогодні, 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

Сьогодні, 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

Сьогодні, 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

Сьогодні, 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

Сьогодні, 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

Сьогодні, 11:49

Детальніше
Всі новини