Реклама

Інспектори «Муніципальної варти» підвищують кваліфікацію з надання домедичної допомоги

Photoeditorsdk Export 2019 11 22t110700.201

В ірпінській «Муніципальній варті» розпочався навчальний цикл підвищення кваліфікації співробітників із надання першої домедичної допомоги. Про це розповідає сайт комунального підприємства.

«На кожному добовому чергуванні інспектори «Муніципальної варти» стають свідками нещасних випадків. Іноді за добу таких ситуацій може бути до десятка, а то й більше. Різноманітні травми (ДТП, побутові тощо), інсульти, епілептичні напади, переохолодження, теплові удари, отруєння, втрата свідомості, наслідки від передозування наркотичних засобів або надмірного вживання алкогольних напоїв і т. п. Дуже важливо в перші хвилини після того, як стався нещасний випадок, діяти чітко за прийнятими алгоритмами. В рамках першого учбового модуля інспектори МВ вивчали, як правильно комплектувати індивідуальну аптечку і сумку парамедика, розбирали загальний алгоритм дій із надання допомоги за протоколами «C-A-B-C», «A-B-C», а також ознайомлювалися з новими девайсами», – йдеться в повідомленні. 

Наступні модулі передбачатимуть «практичні відпрацювання навичок із зупинки критичної кровотечі, проведення реанімаційних заходів, десмургії, евакуації, сортування тощо». Заняття будуть проводитися протягом грудня, січня та лютого кваліфікованими інструкторами з тактичної медицини. 
 
До занять із надання першої допомоги незабаром зможуть долучитися й ірпінці, які не працюють у «Муніципальній варті». «Статистика каже, що в разі нещасного випадку, в результаті якого є люди, які потребують допомоги, вірогідність того, що поряд буде знаходитися кваліфікований персонал, спроможний негайно надати допомогу — не більше 10%. Тому ми рекомендуємо всім без винятку пройти подібні курси. КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради в зимовий період планує провести декілька подібних відкритих занять, на яких зможуть бути присутніми всі охочі», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, на початку листопада головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левківський провів відкритий тренінг із надання першої допомоги при дорожньо-транспортних пригодах.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама