Інструментальне тріо викладачок Ірпінської школи мистецтв перемогло в міжнародному конкурсі

135191558_2867637700181718_7167333868597872084_n

Інструментальне тріо «Bel Sonare», в складі якого – викладачки Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Марія Радченко й Ганна Воєводкіна та концертмейстерка Ольга Гриців – стало лауреатом першої премії VIII Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Talent Fest». Про це редакції ITV повідомили в навчальному закладі.

У складі колективу Марія Радченко та Ганна Воєводкіна виконували партію скрипок.   

«Енергійно, злагоджений ансамбль, емоційно-образне виконання, технічно. Ми сподіваємося, що цей виступ буде наступною сходинкою у творчому розвитку й становленні конкурсантів», – зазначається в рецензії журі фестивалю на інструментальну композицію Антоніо Вівальді «Концерт для двох скрипок із оркестром ля-мінор», виконану ірпінськими музикантками. Члени журі підкреслили, що виступ був «щирим і справжнім».

Нагадаємо, у травні 2020 року фортепіанний дует викладачів Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського — Андрія Степанова й Надії Скрипчак — завоював ґран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Я йду за мрією». Лауреаткою першої премії цього фестивалю стала викладачка сольного співу Людмила Степанова. У тому ж місяці Надія Скрипчак та її колега Ірина Чуприна в дуеті здобули першу премію в категорії професіоналів на IV Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «АртЦентр талантів — 2020».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!