Реклама

Ірпінь отримав допомогу з німецької землі Саксонія

323422399 526048792804262 662538130202131663 N

В Ірпінь надійшла партія гуманітарної допомоги з Німеччини – товари медичного призначення, генератори й пальне. Про це повідомила радниця міського голови з питань міжнародної співпраці Оксана Сулима.

«Ірпінь отримав «під ялинку» чергову важливу і цінну підтримку від східнонімецької федеральної землі Саксонія. Допомога надійшла в рамках підтримки міст-побратимів Саксонії – зокрема, і Борни – та містить перев’язувальний матеріал на 10 тисяч євро, ліки на 5 тисяч євро та 10 електрогенераторів з каністрами з бензином»,  – розповіла Оксана Сулима на своїй сторінці у фейсбуці.

«Дякуємо прем’єр-міністру землі Саксонія Міхаелю Кречмеру, муніципалітету Борна, Німецькому Червоному Хресту, Асоціації міст і муніципалітетів Саксонії та транспортній компанії «Sachsenland Transport & Logistik GmbH Dresden», які разом забезпечили цю важливу зимову допомогу. Щиро вдячна Денису Ченишенку, референту відділу міжнародної співпраці Державної Саксонської канцелярії, за залучення до цієї місії та погодження поставок такої важливої підтримки для Ірпеня. Дякуємо Саксонії, яка з лютого місяця продовжує бути солідарною з Україною, котра вкрай потребує підтримки через нещадну загарбницьку війну росії, особливо зараз, у холодні місяці», – зазначила радниця мера Ірпеня.

Нагадаємо, в кінці грудня посольство України в Чехії передало Ірпеню чотири генератори.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама