Ірпінь отримав від благодійників ще два автомобілі та понад 10 тонн гуманітарних вантажів  

Photoeditorsdk Export (3)

Сьогодні Ірпінська громада отримала від благодійників карету швидкої допомоги, наповнену медикаментами, автомобіль для комунального підприємства «Ірпіньводоканал» та понад 10 тонн гуманітарних вантажів. Про це повідомив міський голова Олександр Маркушин.

«Не припиняю захоплюватися і дякувати українцям та нашим міжнародним партнерам, які з усіх куточків нашої країни та з-за кордону надсилають допомогу Ірпінській громаді. Щойно зустрів в Ірпені команду на чолі з міським головою Білгорода-Дністровського Віталієм Гражданом, який особисто доставив нам понад 10 тонн гуманітарної допомоги. Також ми отримали ще одну карету швидкої допомоги, наповнену медикаментами! Її привезли Максим Джигун та Ярослав Кривда від волонтерської організації «Nova Ukraine», що працює в США. А наш водоканал отримав дуже потрібний автомобіль «Fiat» від місцевих благодійників. Зібрав для цього кошти і передав машину представник ірпінського телеграм-каналу», – написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, днями громада Алітуського району Литви передала Ірпінській громаді автомобіль швидкої допомоги, заповнений медикаментами. Учора «Ірпіньводоканал» отримав два нові екскаватори, придбані за сприяння Товариства Червоного Хреста. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!