Реклама

Irpin Reconstruction Summit презентував свої напрацювання в Італії

353778637 924537095463176 7556349370386485144 N

В Італії на архітектурній виставці Міланський Трієнале команда Irpin Reconstruction Summit презентувала свої напрацювання «Реконструкція міст, кейси та рекомендації: приклад стійкості громади для відродження України». На презентації були присутні різні міжнародні та українські організації.

Виступ IRS став можливим завдяки підтримці італійської компанії Stefano Boeri Architetti. Під час своєї презентації IRS розказали про підтримку міжнародних та, зокрема, й італійських партнерів проєкту.

«Нашим завданням було показати рівень та кількість залученості Італійських спеціалістів до питань відновлення Ірпеня, підвищити амбіції й інших країн. Міжнародні та українські організації високо оцінили результати діяльності групи та структурований підхід до питань відновлення. Так Клуб мерів України визнав Irpin Reconstruction Summit найкращим локальним проєктом за програмою відбудови. Fondazione Da Vinci вбачають в IRS приклад по реалізації стійкої відбудови для інших міст, і запропонували скласти сумісну методологію задля передачі нашого досвіду іншим громадам», — розповіла Ірина Ярмоленко, керівниця проєктного офісу ІRS.

В окремій аудиторії Irpin Reconstruction Summit також представили інсталяцію «Ірпінь, України: минуле, сьогодення та майбутнє. Зруйнований, але нескорений». На 36 екранах транслювалося відео про далеке минуле Ірпеня, довоєнне життя міста, бойові дії, відбудову та майбутні плани на відновлення міста-героя.

«Наш “План відновлення Ірпеня” підкреслює, що усі наші візити мають найголовнішу мету — пошук ресурсу для відбудови житла, але для тих, хто шукає інвестиційні та девелоперські можливості місто також відкриває усі двері та готове до кооперації, — пояснює Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня та ІRS.

Нагадаємо, раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня та засновник Irpin Reconstruction Summit Володимир Карплюк зустрівся із головою контактного офісу Європарламенту в Мілані Мауріціо Молінарі та головою офісу Єврокомісії Клаудією Колла. Під час розмови представники Євросоюзу погодились допомогти Ірпеню залучити фінансування на відновлення громади.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама