Irpin Reconstruction Summit презентував свої напрацювання в Італії

353778637_924537095463176_7556349370386485144_n

В Італії на архітектурній виставці Міланський Трієнале команда Irpin Reconstruction Summit презентувала свої напрацювання «Реконструкція міст, кейси та рекомендації: приклад стійкості громади для відродження України». На презентації були присутні різні міжнародні та українські організації.

Виступ IRS став можливим завдяки підтримці італійської компанії Stefano Boeri Architetti. Під час своєї презентації IRS розказали про підтримку міжнародних та, зокрема, й італійських партнерів проєкту.

«Нашим завданням було показати рівень та кількість залученості Італійських спеціалістів до питань відновлення Ірпеня, підвищити амбіції й інших країн. Міжнародні та українські організації високо оцінили результати діяльності групи та структурований підхід до питань відновлення. Так Клуб мерів України визнав Irpin Reconstruction Summit найкращим локальним проєктом за програмою відбудови. Fondazione Da Vinci вбачають в IRS приклад по реалізації стійкої відбудови для інших міст, і запропонували скласти сумісну методологію задля передачі нашого досвіду іншим громадам», — розповіла Ірина Ярмоленко, керівниця проєктного офісу ІRS.

В окремій аудиторії Irpin Reconstruction Summit також представили інсталяцію «Ірпінь, України: минуле, сьогодення та майбутнє. Зруйнований, але нескорений». На 36 екранах транслювалося відео про далеке минуле Ірпеня, довоєнне життя міста, бойові дії, відбудову та майбутні плани на відновлення міста-героя.

«Наш “План відновлення Ірпеня” підкреслює, що усі наші візити мають найголовнішу мету — пошук ресурсу для відбудови житла, але для тих, хто шукає інвестиційні та девелоперські можливості місто також відкриває усі двері та готове до кооперації, — пояснює Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня та ІRS.

Нагадаємо, раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня та засновник Irpin Reconstruction Summit Володимир Карплюк зустрівся із головою контактного офісу Європарламенту в Мілані Мауріціо Молінарі та головою офісу Єврокомісії Клаудією Колла. Під час розмови представники Євросоюзу погодились допомогти Ірпеню залучити фінансування на відновлення громади.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У КОВА показали, як відновлюють пошкоджений будинок «Ірпінські Липки-1» (фото)

Сьогодні, 19:12

Детальніше
За досвідом ірпінської первинки приїхали лікарі із семи міст України (відео)

Сьогодні, 16:18

Детальніше
Як ірпінці розуміють скульптуру «Спротив» (відео)

Сьогодні, 16:05

Детальніше
Ірина Коляденко отримала нагороду «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України

Сьогодні, 14:40

Детальніше
В Ірпінському фаховому коледжі НУБІП відкрили оновлений стадіон (відео)

Сьогодні, 11:38

Детальніше
11 жителів Ірпінської громади вже отримали сертифікати за зруйноване майно, - Олександр Маркушин

Сьогодні, 08:24

Детальніше
Ірпінська центральна міська лікарня отримала важливе медобладнання

28 вер 18:38

Детальніше
В Ірпені запрацював спортзал, у якому тренуватиме відома борчиня Ірина Коляденко (відео)

28 вер 17:14

Детальніше
Всі новини