Ірпінь відвідав лідер німецького Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц

Photoeditorsdk Export

Ірпінь відвідав голова німецької партії Християнсько-демократичний союз та її фракції в Бундестазі Фрідріх Мерц. Він зустрівся з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним та на власні очі побачив руйнування, спричинені артилерійськими й авіаційними ударами російських військ.

«Щойно спілкувався з Фрідріхом Мерцом – німецьким політиком, лідером Християнсько-демократичного союзу та головою фракції ХДС у німецькому Бундестазі. Розповів про злочини рашистів в Ірпені, масштаби руйнування нашого міста та подякував Німеччині і, зокрема, мерці міста Борна пані Сімоне Людтке за підтримку ірпінців та теплий прийом наших евакуйованих жінок і дітей. У свою чергу пан Мерц пообіцяв зробити все, щоб допомогти нам відбудувати Ірпінь. Дякуємо!» – написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, після звільнення Ірпеня місто відвідав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш та ціла низка представників європейських країн. Зокрема, вчора в Ірпені побував Міністр закордонних справ Данії Єппе Кофод, 27 квітня – Голова Собранія Північної Македонії Талат Джафері, Голова Сенату парламенту Румунії Флорін Кицу та Голова Національної ради Федеральних зборів Швейцарії Ірен Келін, 26 квітня – Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке та Голова Палати депутатів румунського парламенту Марчел Чолаку, 17 квітня – делегація парламенту Грузії на чолі зі спікером Шалвою Папуашвілі, 14 квітня – Маршалок Сенату Польщі Томаш Гродзький та Голова Сенату Чехії Мілош Вистрчіл.  

 
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!