Реклама

Ірпінь відвідав Міністр закордонних справ Північної Македонії (фото)

Ftwj9vrxoay Nyd

Сьогодні Ірпінь відвідав Міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі.

«Розповіла про жахіття війни, про масштаби руйнації нашого міста, про тисячі сімей, що залишилися без даху над головою, про допомогу, яка необхідна саме зараз для нашого міста. Попереду багато роботи, але за підтримки міжнародної спільноти ми відбудуємо наш Ірпінь та нашу країну!» – зазначила після зустрічі секретарка Ірпінської міської ради Анжела Макеєва.

«Північна Македонія твердо підтримує мужній український народ. Місто Ірпінь – наочний доказ того, що російська агресія є тяжким порушенням міжнародного права. Атаки проти цивільного населення – це воєнний злочин, і за це має бути відповідальність», – заявив Буяр Османі.

Нагадаємо, вчора в Ірпені побувала Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін.

Після звільнення Ірпеня від окупантів місто відвідали Генеральний секретар ООН Антоніу ГутеррешГенеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-БуричГенеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреїсус та ціла низка очільників і представників парламентів та урядів багатьох країн, зокрема Канади, Швейцарії, Данії, Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Ірландії, Польщі, Чехії, Румунії, Литви, Латвії, Естонії, Хорватії, Грузії, Молдови.

Як відзначив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, візит кожної іноземної делегації – це шанс отримати кошти для відбудови Ірпеня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама