Ірпінчанка Ольга Лящук знову здобула титул найсильнішої жінки світу (фото, відео)

Photoeditorsdk Export (4)

Ірпінчанка Ольга Лящук перемогла на світових змаганнях «SBD Official Strongman Games 2022» у місті Дейтона-Біч (штат Флорида, США) та знову здобула титул найсильнішої жінки планети.

«Завершилися чергові світові змагання «SBD Official Strongman Games 2022», на яких я посіла 1-е місце! І я знову найсильніша жінка світу!» – написала спортсменка на своїй сторінці у фейсбуці.

Вона зазначила, що «це була справді шалена сутичка за головний приз».

«Це були важкі змагання. Через ураган Ніколь, який зараз іде Флоридою, було складно відпочити після дороги й відновити сили, тому наприкінці першого дня змагань я була тільки в першій п’ятірці учасниць, хоч і з мінімальним відривом. Наступного дня мені вдалося вийти на друге місце перед фінальною вправою «Кулі Атласа», де я змогла показати найкращий час виконання та посісти перше місце. Хочу подякувати всім, хто мене підтримував, особливо моїм друзям і родичам із України. Віримо в Україну, віримо в перемогу», – цитує чемпіонку tribuna.com.

Ольга відзначила, що це вже шоста її перемога на чемпіонатах світу зі стронгспорту, починаючи з 2014 року, коли вона вперше виступила на світовій першості у фінському місті Котка.

«До речі, зі змагань «SBD Official Strongest Man» у мене вже є бронзовий і срібний призи з минулих років, і тепер із золотим я зібрала всю колекцію!» – зауважила стронгвумен.

Вона також повідомила, що 16–17 грудня візьме участь у змаганнях «America’s Strongest Man and Woman» у Лас-Вегасі.

Нагадаємо, Ольга Лящук виборювала звання найсильнішої жінки планети у 2019 та 2020 роках. Рік тому вона посіла друге місце на турнірі «SBD Official Strongman Games», поступившись переможниці змагань лише одним балом.

У серпні ц. р. Ольга здобула срібло на турнірі «The Shaw Classic 2022» в американському місті Лавленд та перемогла на змаганнях «Clash 91’S» у м. Балтимор (США), встановивши новий світовий рекорд із перекидання мішка через перекладину.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!