Реклама

Ірпінська міськрада передала Коцюбинській амбулаторії нове авто (фото)

84958187 1521534858021720 6458370815808241664 O

Сьогодні перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин вручив виконувачу обов’язків селищного голови Коцюбинського (Київська область) Сергію Данішу ключі від автомобіля для Коцюбинської амбулаторії. Це відбулося перед відкриттям сесії міської ради.  

«Продовжуємо тісно співпрацювати з громадою Коцюбинського. Сьогодні виконуючому обов’язки Коцюбинського селищного голови Сергію Данішу передали ключі від легкового автомобіля «Сітроен» для Коцюбинської амбулаторії сімейної медицини. В першу чергу – для оперативної доставки лікарів на виклики! Раніше медикам доводилося їздити на старому ВАЗі, що постійно ламався», – написав Олександр Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Нехай новий автомобіль справно працює, лікарям бажаю менше викликів, а мешканцям Коцюбинського – міцного здоров’я!» – додав він.

Нагадаємо, в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов оголосив перерву в сьогоднішній сесії міськради через сутички, які сталися в залі. За його словами, протистояння влаштували «декілька десятків тітушок разом зі скандальною чорною піарницею Михайлиною Скорик-Шкарівською», які намагалися зірвати сесію. У зв’язку з цим депутати не змогли розглянути питання щодо соціально-економічного розвитку міста та «десятки “людських” питань» – зокрема, тих, які стосувалися учасників АТО та родин загиблих.

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама