Реклама

Ірпінська міськрада відновлює будівництво медичного центру

Photoeditorsdk Export (29)

Ірпінська міська рада після повернення незаконно вилучених у 2017 році комп’ютерів та проектної документації відновлює роботи з будівництва медичного центру на вулиці Садовій. Про це повідомляє офіційний сайт ради.

Зазначається, що проект спорудження центру, який був презентований Володимиром Карплюком (тоді – міським головою), передбачає будівництво повноцінного медичного закладу, спрямування якого – охорона здоров’я матері й дитини. Комплекс повинен мати приймальне відділення, дитячий стаціонар, дитячу реанімацію, пологове й гінекологічне відділення.

Автори повідомлення нагадали, що під час обшуків у міській раді у 2017 році поліція і прокуратура вилучили майно та проектно-технічну документацію. Через це міськрада була вимушена зупинити роботи з будівництва медичного центру та низки інших інфраструктурних об`єктів.

«Володимир Карплюк неодноразово заявляв про тиск з боку прокуратури та намагання «посадити Ірпінь на грошову голку». Маючи на меті повернення в Ірпінь старих корупційних схем, прокуратура відкрила на Карплюка десятки кримінальних справ. Усі вони не отримали підтвердження в рамках слідства», – наголосили в мерії.

Нагадаємо, як повідомляла раніше в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, поліція та прокуратура поступово повертають до міської ради документи й комп’ютери, вилучені під час обшуків 2017 року. Виявилося, що більшість пакетів із вилученими документами правоохоронці навіть не відкривали. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама