Реклама

Ірпінська «Муніципальна варта» затримала крадіїв

Photoeditorsdk Export (31)

Співробітники «Муніципальної варти» затримали крадіїв у новозбудованому житловому комплексі в Ірпені на Київщині. Про це розповідається на сторінці комунального підприємства в соцмережі.

Про те, що по під’їздах ЖК на вул. Григорія Сковороди ходять підозрілі особи, на «гарячу лінію» «Муніципальної варти» повідомив минулої ночі житель міста.     

«Екіпаж «Муніципальної варти», який виїхав на місце події, побачив, як двоє невідомих підозрілих чоловіків у будівельних рукавичках та медичних масках намагаються покинути територію ЖК. Інспектори МВ затримали цих осіб та виявили, що вони мали при собі знаряддя для злому», – йдеться в повідомленні.

«Вартові» викликали поліцейських та передали їм затриманих зловмисників.

Автори повідомлення наголошують, що цей випадок є прикладом успішної співпраці з жителями міста в рамках експерименту з розширення зони відповідальності «Муніципальної варти» на прибудинкові території. Нагадаємо, про старт експерименту повідомлялося на початку лютого.   

«Висловлюємо вдячність небайдужому громадянину, який здійснив виклик, та нагадуємо всім жителям і гостям міста, що ірпінська «Муніципальна варта» працює цілодобово 7 днів на тиждень», – зазначається в дописі.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама