Окрім коштів, виділених на сесії міськради, Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги сьогодні також одержав благодійну підтримку від представників низки організацій. Про це повідомив у фейсбук-групі Центру головний лікар Андрій Левківський.
«Сьогодні надзвичайно позитивний день! Рішенням сесії Ірпінської міської ради нашому закладу виділено додаткове фінансування для боротьби з COVID-19. Дівчатами-волонтерами з благодійного фонду «Свої» було передано до нашої протиепідемічної амбулаторії антисептичні засоби (понад 50 л), гумові рукавички (2000 шт.), респіратори (30 шт.). Хлопці з «Муніципальної варти» надали матеріальну допомогу протиепідемічній амбулаторії, яка піде на закупівлю систем індивідуального захисту. Компанія Global Development, The Hugs власноруч виготовила та поставила 25 захисних костюмів. Ми надзвичайно вам вдячні!» — написав Андрій Левківський.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/91027628_2924831080896919_3005540413487448064_o-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/04/photo732-1024x692.png)
Нагадаємо, сьогодні на сесії Ірпінської міської ради депутати проголосували за виділення на потреби медичної галузі регіону 3,5 млн грн. Серед іншого, кошти будуть використані на збільшення заробітної плати на 200% окладу працівникам протиепідемічної амбулаторії, а також на засоби захисту та дезінфекції для первинної ланки місцевої медицини.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!