Реклама

Ірпінська первинна медицина отримала благодійну допомогу

Photoeditorsdk Export 2020 04 02t175724.828

Окрім коштів, виділених на сесії міськради, Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги сьогодні також одержав благодійну підтримку від представників низки організацій. Про це повідомив у фейсбук-групі Центру головний лікар Андрій Левківський.

«Сьогодні надзвичайно позитивний день! Рішенням сесії Ірпінської міської ради нашому закладу виділено додаткове фінансування для боротьби з COVID-19. Дівчатами-волонтерами з благодійного фонду «Свої» було передано до нашої протиепідемічної амбулаторії антисептичні засоби (понад 50 л), гумові рукавички (2000 шт.), респіратори (30 шт.). Хлопці з «Муніципальної варти» надали матеріальну допомогу протиепідемічній амбулаторії, яка піде на закупівлю систем індивідуального захисту. Компанія Global Development, The Hugs власноруч виготовила та поставила 25 захисних костюмів. Ми надзвичайно вам вдячні!» — написав Андрій Левківський.

Нагадаємо, сьогодні на сесії Ірпінської міської ради депутати проголосували за виділення на потреби медичної галузі регіону 3,5 млн грн. Серед іншого, кошти будуть використані на збільшення заробітної плати на 200% окладу працівникам протиепідемічної амбулаторії, а також на засоби захисту та дезінфекції для первинної ланки місцевої медицини.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама