Реклама

Ірпінські лікарі опублікували інструкцію щодо допомоги при ДТП і складу автомобільної аптечки

73161303 2582657245354115 4605461172001439744 O

Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги підготував та опублікував на своєму сайті детальну пам’ятку щодо того, як правильно надавати першу допомогу постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах, та рекомендації стосовно вмісту автомобільної аптечки. Про це повідомляється в групі «Сімейний лікар. Ірпінь» у Facebook.

«Нещодавно відбувся тренінг за участю нашого головного лікаря Андрія Левківського щодо надання першої допомоги при ДТП. На прохання громади ми підготували на нашому сайті послідовний алгоритм із надання домедичної допомоги при ДТП та рекомендований склад автомобільної аптечки», – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, тренінг Андрія Левківського був проведений для всіх охочих 2 листопада на паркувальному майданчику біля стадіону «Чемпіон». Серед слухачів були, зокрема, в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов, ініціатор тренінгу, голова Ради учасників АТО Антон Головенко, керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук та його колеги. Після заняття в. о. мера попросив Андрія Левківського скласти й оприлюднити перелік найнеобхіднішого, що має бути в автомобільній аптечці.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама