Ірпінських педагогів вчать викладати новий інтегрований курс

photoeditorsdk-export - 2019-11-27T132222.521

На базі Ірпінського ліцею інноваційних технологій проводяться чотириденні виїзні курси для вчителів початкової школи, які забезпечують викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» в перших-других класах. Про це повідомляє управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

«Згідно з Концепцією Нової української школи, з 2018/2019 навчального року в усіх школах України розпочато викладання інтегрованого курсу “Мистецтво”. Для більшості вчителів цей напрям інтеграції є новим, маловідомим, адже традиційно напрямки мистецтва – музичного та образотворчого – викладалися в українській школі як автономні предмети. Курси спрямовані на те, щоб ознайомити вчителів із концептуальними засадами та змістом інтегрованого курсу “Мистецтво” в початковій школі, розкрити сучасні освітні технології», – зазначається в повідомленні.

Організацію та проведення виїзних курсів забезпечує Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Нагадаємо, минулого тижня інститут проводив в Ірпені навчання педагогічних працівників, пов’язане з інклюзивною освітою в середніх школах.