Ірпінських першокласників забезпечили наборами LEGO

photoeditorsdk-export - 2019-10-09T164020.608

Перші класи ірпінських шкіл отримали 122 комплекти конструктора «LEGO Play Box», використання якого передбачене концепцією Нової української школи. Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.

«У рамках реалізації концепції Нової української школи продовжується забезпечення 1-х класів дидактичними матеріалами. Так, ірпінські загальноосвітні заклади середньої освіти отримали 122 комплекти ігрових наборів «LEGO Play Box», – зазначається на сторінці управління у фейсбуці.

«Чому LEGO? Ці набори – хороший дидактичний матеріал, який дає змогу дитині все сприймати візуально. Під них прописані спеціальні методики, які допомагають дітям як засвоювати знання, так і розвивати навички. LEGO вчить дітей розповідати історії, до того ж конструювання переносить персонажа за межі вигадки, в реальність, та дає дитині можливість створити його власноруч. Завдяки цьому діти відчувають себе справжніми чарівниками!» – наголошується в дописі.

Як повідомила ITV директор науково-методичного центру міського управління освіти і науки Олена Лошицька, наборами «LEGO Play Box» забезпечені перші класи всіх шкіл Ірпінського регіону.

Нагадаємо, напередодні навчального року управління освіти і науки Ірпінської міськради закупило для перших класів шкіл Приірпіння цілу низку дидактичних матеріалів, які, відповідно до концепції Нової української школи, мають допомогти дітям у навчанні.