Реклама

Ірпінських першокласників забезпечили наборами LEGO

Photoeditorsdk Export 2019 10 09t164020.608

Перші класи ірпінських шкіл отримали 122 комплекти конструктора «LEGO Play Box», використання якого передбачене концепцією Нової української школи. Про це повідомляє управління освіти і науки міської ради.

«У рамках реалізації концепції Нової української школи продовжується забезпечення 1-х класів дидактичними матеріалами. Так, ірпінські загальноосвітні заклади середньої освіти отримали 122 комплекти ігрових наборів «LEGO Play Box», – зазначається на сторінці управління у фейсбуці.

«Чому LEGO? Ці набори – хороший дидактичний матеріал, який дає змогу дитині все сприймати візуально. Під них прописані спеціальні методики, які допомагають дітям як засвоювати знання, так і розвивати навички. LEGO вчить дітей розповідати історії, до того ж конструювання переносить персонажа за межі вигадки, в реальність, та дає дитині можливість створити його власноруч. Завдяки цьому діти відчувають себе справжніми чарівниками!» – наголошується в дописі.

Як повідомила ITV директор науково-методичного центру міського управління освіти і науки Олена Лошицька, наборами «LEGO Play Box» забезпечені перші класи всіх шкіл Ірпінського регіону.

Нагадаємо, напередодні навчального року управління освіти і науки Ірпінської міськради закупило для перших класів шкіл Приірпіння цілу низку дидактичних матеріалів, які, відповідно до концепції Нової української школи, мають допомогти дітям у навчанні.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама