Реклама

Ірпінський міськвиконком виділив майже 80 млн грн на будівництво нового корпусу школи №1

Photoeditorsdk Export 2020 02 11t121218.074

Виконавчий комітет Ірпінської міської ради Київської області на своєму засіданні сьогодні, 11 лютого, затвердив проєктно-кошторисну документацію будівництва нового корпусу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи художнього профілю №1 ім. А. С. Макаренка. На це планується виділити з міського бюджету 79 млн 996 тис. грн.

Як зазначив перший заступник міського голови Олександр Маркушин, проєкт будівництва пройшов державну експертизу. Посадовець нагадав, що новий шкільний корпус буде розрахований на 870 учнів.

Раніше повідомлялося, що міська влада планує збудувати його до початку навчального року й відкрити 1 вересня. У триповерховій будівлі буде 27 класів. Проєктанти врахували вимоги щодо інклюзивності простору – діти з особливими потребами зможуть комфортно пересуватися приміщенням. 

Крім того, на сьогоднішньому засіданні виконкому було затверджено проєктно-кошторисну документацію ще цілої низки ремонтів, реконструкцій і будівельних робіт у місті, зокрема:

  • капітальних ремонтів доріг по вулицях Степанівській і Університетській (від буд. 57/1 до буд. 57-а), у провулках Надсонова (від вул. Лисенка до буд. 8) та Північному (від вул. Університетської до буд. 12), тротуарів по вулицях Покровській, Котляревського, Українській і в провулку Північному, пішохідного переходу біля буд. 11 по вул. Григорія Сковороди, дитячого майданчика по вул. Гайдамацькій, мереж зовнішнього освітлення по вул. Незалежності та мереж електропостачання й зовнішнього освітлення Центру стерилізації тварин;
  • реконструкцій зовнішньої водопровідної мережі у пров. Північному, самопливного каналізаційного колектора на території комбінату «Перемога» та системи управління насосного обладнання каналізаційної насосної станції-8 по вул. Соборній;
  • будівництва зовнішніх інженерних мереж водопроводу й каналізації, зовнішніх інженерних електромереж і споруд для енергоживлення та освітлення по вул. Незалежності, а також паркану на тій же вулиці.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Орієнтувальники клубу «Kyiv Region» вибороли 37 нагород на змаганнях «KYIV CITY RACE»

Сьогодні, 12:34

Детальніше
Цими вихідними в Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park (фото)

Сьогодні, 12:27

Детальніше
«ПО СУТІ»: Ірпінський простір «Вільна» запрошує жінок у групи психологічної підтримки (відео)

25 May 10:11

Детальніше
Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама