Ірпінський учитель отримав нагороду від уряду

photoeditorsdk-export (2)

Учитель географії Ірпінської школи №12 Олег Горовий отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України «за вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, сумлінну працю та високий професіоналізм». Про це повідомляє управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Почесну нагороду вручила молодому педагогу під час Всеукраїнської освітянської серпневої конференції міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Щирі вітання Горовому Олегу Володимировичу, вчителю географії СЗОШ №12 з нагоди отримання почесної нагороди! Успіхів, натхнення, нових звершень і перемог!» – зазначається на сторінці управління освіти і науки Ірпінської міськради у Facebook.

Нагадаємо, у січні ц. р. Олег Горовий здобув перемогу на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року», а у квітні став лауреатом (посів друге місце) на загальнонаціональному рівні. Крім того, вихованець Олега Горового – учень 9-го класу Дмитро Тарасьонок – переміг на Всеукраїнській олімпіаді з географії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!