Ірпінська ліцеїстка отримала спеціальну відзнаку на міжнародному літературному конкурсі

photoeditorsdk-export - 2021-05-06T194055.769

Учениця Ірпінського академічного ліцею Ольга Камінська отримала спеціальну відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі есе і новел «WorkStory: робота у фокусі літератури». Про це повідомляє сайт Національної спілки письменників України. Новелу «Покликання», яку представила на конкурс юна літераторка, високо оцінили члени журі від Малої академії наук.

«Спецвідзнакою від Київської Малої академії наук відзначено твір Олі Камінської, де вишукано й метафорично йдеться про надсерйозні речі — вибір майбутньої професії, профорієнтацію, але в милому художньому пакуванні. Крім такого цікавого ракурсу опрацювання теми, авторка новели продемонструвала ще й неабиякий літературний хист — оригінальні персонажі, красива художня мова, цікава композиція», — прокоментувала подію членкиня журі та співорганізаторка конкурсу Ольга Сухомлин.

Як повідомлялося раніше, ірпінська ліцеїстка увійшла до п’ятірки фіналістів у наймолодшій віковій категорії конкурсантів (15–18 років). У «дорослій» номінації «Новели» змагалися ірпінці Катерина Ступар і Юрій Щербина.

Усього в конкурсі взяли участь понад 200 авторів із 16 країн світу – України, Канади, США, Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Чехії, Польщі, Болгарії, Литви, Ізраїлю, Туреччини, ОАЕ, Грузії. «Автори з десятків міст, містечок і селищ України, а також із міст близького і далекого зарубіжжя розповіли про свій професійний досвід, про те, що болить, тривожить, радує і надихає звичайних трударів і відомих професіоналів в Україні та за кордоном, із якими проблемами сьогодні стикаються трудові мігранти в різних куточках світу», – зазначають в НСПУ. 

Найкращі твори конкурсантів вийдуть окремою збіркою, а також будуть опубліковані в збірці Київської Малої академії наук, на сторінках журналу української діаспори у США «Ukrainian people», в «Українській літературній газеті», «Дебют-газеті», журналі «Золота пектораль» та на їх