Реклама

Ірпінська «Муніципальна варта» отримала від міської влади нове авто (фото, відео)

Photoeditorsdk Export 2021 08 06t113927.793

Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин вручив працівникам комунального підприємства «Муніципальна варта» ключі від нового автомобіля «Рено Дастер». Це вже четверта машина в автопарку «Мунварти».

«Цією автівкою користуватиметься друга група швидкого реагування, яка на постійній основі нестиме чергування й цілодобово виїжджатиме на виклики. Раніше чергова група була одна, а друга екстрено формувалася у випадку необхідності. Також нова група надаватиме допомогу  відділу контролю паркування управління безпеки міської ради», – повідомив керівник підприємства Микола Ковальчук.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Муніципальна варта» було створене в Ірпені наприкінці 2016 року. На сьогодні в його складі діють декілька функціональних підрозділів: чергова частина, групи швидкого реагування, служба контролю об’єктів комунальної власності, інженерно-технічна служба. Інспектори «Мунварти» цілодобово стежать за збереженням комунального майна, порядком і безпекою в місті, ведуть спостереження за парковими зонами, місцями масового відпочинку, закладами охорони здоров’я, освіти, культури і спорту. Під їхнім контролем — близько 50 гектарів рекреаційних зон, 300 камер відеоспостереження (150 — у закритій міській мережі та 150 камер зовнішних абонентів). У публічних місцях, школах, дитсадках, медичних установах, будинках культури й інших комунальних закладах працюють близько 50 пристроїв екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти» («кнопок тривожного виклику»).


Фото Олега Гриба


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама