Ірпінська «Муніципальна варта» отримала від міської влади нове авто (фото, відео)

photoeditorsdk-export - 2021-08-06T113927.793

Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин вручив працівникам комунального підприємства «Муніципальна варта» ключі від нового автомобіля «Рено Дастер». Це вже четверта машина в автопарку «Мунварти».

«Цією автівкою користуватиметься друга група швидкого реагування, яка на постійній основі нестиме чергування й цілодобово виїжджатиме на виклики. Раніше чергова група була одна, а друга екстрено формувалася у випадку необхідності. Також нова група надаватиме допомогу  відділу контролю паркування управління безпеки міської ради», – повідомив керівник підприємства Микола Ковальчук.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Муніципальна варта» було створене в Ірпені наприкінці 2016 року. На сьогодні в його складі діють декілька функціональних підрозділів: чергова частина, групи швидкого реагування, служба контролю об’єктів комунальної власності, інженерно-технічна служба. Інспектори «Мунварти» цілодобово стежать за збереженням комунального майна, порядком і безпекою в місті, ведуть спостереження за парковими зонами, місцями масового відпочинку, закладами охорони здоров’я, освіти, культури і спорту. Під їхнім контролем — близько 50 гектарів рекреаційних зон, 300 камер відеоспостереження (150 — у закритій міській мережі та 150 камер зовнішних абонентів). У публічних місцях, школах, дитсадках, медичних установах, будинках культури й інших комунальних закладах працюють близько 50 пристроїв екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти» («кнопок тривожного виклику»).


Фото Олега Гриба


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини