Ірпінська «Муніципальна варта» отримала від міської влади нове авто (фото, відео)
06 Aug 11:35, 2021
Сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин вручив працівникам комунального підприємства «Муніципальна варта» ключі від нового автомобіля «Рено Дастер». Це вже четверта машина в автопарку «Мунварти».
«Цією автівкою користуватиметься друга група швидкого реагування, яка на постійній основі нестиме чергування й цілодобово виїжджатиме на виклики. Раніше чергова група була одна, а друга екстрено формувалася у випадку необхідності. Також нова група надаватиме допомогу відділу контролю паркування управління безпеки міської ради», – повідомив керівник підприємства Микола Ковальчук.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/231853579_3161381130815054_4261374760546460810_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/228347823_3161380880815079_4103939995190604177_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/232907121_3161381677481666_5718517551277734170_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/230452816_3161381760814991_5732456820307665298_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/228636947_3161382037481630_3580141090667820110_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/226491316_3161381564148344_8237871900290818164_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/228173714_3161384030814764_4722668053501143884_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/233779018_3161383527481481_4569185924402351874_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/227694022_3161383584148142_1615877199044886829_n-1024x681.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/08/226123018_3161382907481543_1148759025004321870_n-1024x681.jpg)
Нагадаємо, комунальне підприємство «Муніципальна варта» було створене в Ірпені наприкінці 2016 року. На сьогодні в його складі діють декілька функціональних підрозділів: чергова частина, групи швидкого реагування, служба контролю об’єктів комунальної власності, інженерно-технічна служба. Інспектори «Мунварти» цілодобово стежать за збереженням комунального майна, порядком і безпекою в місті, ведуть спостереження за парковими зонами, місцями масового відпочинку, закладами охорони здоров’я, освіти, культури і спорту. Під їхнім контролем — близько 50 гектарів рекреаційних зон, 300 камер відеоспостереження (150 — у закритій міській мережі та 150 камер зовнішних абонентів). У публічних місцях, школах, дитсадках, медичних установах, будинках культури й інших комунальних закладах працюють близько 50 пристроїв екстреного зв’язку з черговою частиною «Муніципальної варти» («кнопок тривожного виклику»).
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!