Ірпінська педагогиня Наталія Шмарко бере участь у Всеукраїнському конкурсі молодих акторів: онлайн-голосування

photoeditorsdk-export - 2022-05-19T113519.542

Управління освіти і науки Ірпінської міськради закликає підтримати педагогиню-організаторку Ірпінського академічного ліцею Наталія Шмарко, яка бере участь у Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Івана Франка.

«Хто ще не знає – знайомтеся! Наталія Шмарко – натхненниця та модератор численних творчих проєктів, генератор неординарних освітніх ідей, людяна та щира, має неповторний педагогічний почерк», – розповідається на сторінці управління у фейсбуці.

Зазначається, що у 2020 р. Наталії була присуджена стипендія Президента України у сфері театрального мистецтва, також вона – лауретарка премії Ірпінського міського голови 2021 р. в номінації «Культурно-мистецький діяч», переможниця Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю ім. І. Коваленка «Магія голосу – 2021» та Міжнародного фестивалю мистецтв «Пісенний Спас» (у номінації «Конферансьє»), педагогиня-менторка команди-переможниці Всеукраїнського конкурсу освітніх проєктів «Відкривай Україну», керівниця рою «ІАЛСіч» – переможця Всеукраїнського онлайн-конкурсу ватр «Слава Героям», дикторка та ведуча радіо «Армія FM».

«З перших днів військової агресії росії на території України Наталія долучилися до волонтерів Ірпеня. Щоденно разом з друзями вона допомагала мешканцям міста продуктами харчування, речами першої необхідності та брала участь в евакуації населення. Наразі Наталія активно співпрацює з ГО “Об’єднання волонтерів Ємільчинщини “Оберіг”. Десятки тисяч гривень зібрані на придбання військового спорядження для бійців ЗСУ. Для цієї тендітної дівчини з великим серцем завжди важливо бути поряд з тим, хто потребує допомоги!» – розповіли в управління освіти і науки.

На конкурс Наталія підготувала мініатюру «Mariupol (Аzovstal)».

Підтримати ірпінчанку можна, взявши участь у глядацькому голосуванні, яке триватиме до 3 червня. 


Підписуйтеся на 
Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!