Реклама

Ірпінські господині щотижня передають на фронт 6-7 ящиків випічки

Photo 2023 03 14 10 55 39

Щотижня господині з ірпінського модульного містечка «Дубки» випікають і передають на фронт 6-7 ящиків домашніх смаколиків і не планують зупинятися.  Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав керівник Управління праці та соціального захисту населення ІМР Петро Зброжек.

Налагодити таке домашнє «виробництво» допоміг Ірпінський міський голова Олександр Маркушин. Після звернення мешканок модульного містечка, він доручив Гуманітарному штабу міста забезпечити господинь усіма необхідними продуктами для випічки.

Домашню випічку передають бійцям-добровольцям на передову. Також інколи частують смаколиками і захисників, які проходять лікування в Ірпінському військовому шпиталі. Зокрема, наступну партію домашніх смаколиків від жінок модульного містечка «Дубки» отримають саме вони.

Модульне містечко «Дубки» в Ірпені відкрили у серпні минулого року. Його створили за допомогою Уряду Польщі та Міністерства розвитку громад та територій України спільно з Ірпінською міською радою. Ірпінське модульне містечко розраховане на більше, ніж 300 людей, які через російську агресію втратили власне житло.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама