Ірпінські ліцеїсти зустрілися з представниками Дитячого фонду Німеччини та Школи усвідомленого підприємництва (фото)
26 Oct 19:44, 2021
Ірпінський академічний ліцей, учні якого стали фіналістами Всеукраїнського проєкту соціального шкільного підприємництва «Social Student Companies to Activate the Youth», відвідали представники організацій, які реалізовують цей проєкт – менеджерки Дитячого фонду Німеччини Анна Ваген та Мілда Багдонайт і засновники Школи усвідомленого підприємництва «School of ME» Aртем Корнецький і Віктор Конопкін. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міськради.
«Гості ознайомилися з бізнес-планом команди, першим зразками виготовлених товарів, разом обговорили основні шляхи реалізації поставленої мети», – зазначається в повідомленні.
При цьому в управлінні зауважили, що «майже весь час члени команди та їхній керівник спілкувалися з гостями англійською мовою без допомоги перекладача».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/247736985_369718278272581_825058042856795144_n-1024x682.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/247177166_369718501605892_5341767653736525955_n-768x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/247406430_369718461605896_2967884137650228325_n-1024x682.jpg)
Як інформує фейсбук-сторінка ліцею, на осінніх канікулах учасники гуртка «Соціальне шкільне підприємництво» продовжують активно займатися.
«Для учасників гуртка, керівником якого є Точиліна І. В., досвідчена майстриня Євгенія Голуб провела майстер-клас із пошиття екосумок, використовуючи старі джинси. Гуртківці вже мають досвід підприємницької діяльності – продавали свої вироби. Фіксованої ціни не було, покупці її могли встановлювати самостійно. Також діти займаються продажем своїх виробів у навчальному закладі. Учні переймають досвід у своїх однодумців із Європи – спілкуються через мережу Інтернет й отримують додаткові знання в галузі дрібного підприємництва», – розповіли в ліцеї.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/248920393_1057159628388432_8667102008093232472_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/249192330_1057159321721796_7170677940475574217_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2021/10/photoeditorsdk-export-2021-10-26T195500.756.png)
Нагадаємо, заявка ірпінських ліцеїстів на участь у проєкті соціального шкільного підприємництва ввійшла в десятку найкращих із 217 пропозицій, поданих учнями освітніх закладів із усієї України. Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!