Ірпінський бізнесмен купив будинок для вчителя, який залишився без житла

Photoeditorsdk Export

Ірпінський підприємець придбав помешкання для вчителя школи №17, житло якого знищили росіяни. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«Хочу розповісти вам історію, від якої тепліє на серці. Під час бойових дій в Ірпені житло вчителя трудового навчання та технічного обслуговування Ірпінської школи №17 Юрія Миколайовича Швирьова було зруйноване. Через це школа стала для нього не другим, а фактичним домом. Юрій Миколайович був змушений там жити. Але сьогодні у нього з’явився, хоч невеликий і тимчасовий, але власний новий будинок. А все завдяки добрим людям, які живуть в Ірпені. Я щиро дякую нашому місцевому бізнесмену, волонтеру, громадському діячеві Роману Колоту!» – написав міський голова.

Він відзначив, що «з перших днів війни Роман активно допомагає силам ТРО та ЗСУ і профінансував вже другий такий будиночок для мешканців громади, які втратили дах над головою».

«Спасибі також депутату Ірпінської міськради Петру Королю за допомогу із транспортуванням і встановленням! Пишаюся, що такі люди живуть у нашому місті», – наголосив Маркушин.

«На жаль, ще тисячі мешканців нашого міста залишаються без житла. Якщо у вас є можливість допомогти нам, заходьте на сайт Фонду відновлення Ірпеня та ознайомлюйтеся із презентаціями пошкоджених соціальних та житлових об’єктів. Ми вдячні за будь-яку допомогу!» – зазначив мер.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розпочав публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, будинки яких були зруйновані російськими загарбниками


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300