В Ірпені продовжують відбудову найбільш постраждалого закладу освіти — Ліцею №3. Більше половини робіт з капітального ремонту вже виконано. Про це написав директор ліцею Станіслав Федоров.
«Як сказали сьогодні представники підрядної організації — екватор ми точно пройшли!», — зазначає Станіслав Федоров.
За його словами, за останні два тижні завершили роботи на покрівлі. Дах вже повністю утеплений та гідроізольований. Утеплення ж фасадів виконано на 70%, фінішна шпаклівка у класах — на 90%, а розведення тепломережі — на 60%. У ліцеї вже почали монтувати плити, встановлювати радіатори, облицьовувати вентиляційні шахти, класти плитку в санвузлах та харчоблоку. Також повність завершили шумоізоляцію в актовій залі та почали монтувати сцену.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352265708_790739722697807_7920400022136874190_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352197735_1320882745237579_5703298254239446008_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352228192_159256050465323_3006723501062351915_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352240992_774246721091085_2020792433787810502_n-1024x768.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/06/352336209_206470552341745_7592930826375347630_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо, відбудова Ірпінського ліцею №3, який найбільше серед освітніх закладів громади постраждав внаслідок бойових дій, почалася наприкінці березня. Фінансує реконструкцію UNICEF. Для цього виділили 4,8 мільйони євро.