Реклама

«Ірпіньводоканал» отримав грант на 200 тисяч євро

57ff4639921ed

«Ірпіньводоканал» отримав грант на 200 тисяч євро для закупівлі насосів водопостачання та водовідведення. Грант для ірпінського комунального підприємства профінансує Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Це стало можливо завдяки співпраці «Ірпіньводоканал» та німецької асоціації водопостачання та водовідведення міста Борни.

«Ще у березні поточного року КП «Ірпіньводоканал» та німецька асоціація водопостачання та водовідведення міста Борна (Zweckverband Wasser/Abwasser Bornaer Land) ZBL домовилися про співпрацю, а сьогодні ми вже маємо перший результат — грантову підтримку на 200 тисяч євро для закупівлі насосів водопостачання і водовідведення Ірпеня», — зазначає Ірпінський міський голова.

Під час своєї робочої поїздки до німецького міста-побратима Ірпеня — Борни Олександр Маркушин зустрівся із головою ZBL, колишньою бургомістеркою Борни Сімоне Людтке та її заступником Міхаелем Шпітцнером.

«Я щиро дякую пані Людтке за ініціативу щодо участі у спільному проєкті, підтримку нашого Ірпеня у важкі часи та справжню любов до нашого міста», — подякував мер Ірпеня.

Нагадаємо, раніше до Ірпеня прибула гуманітарна допомога з німецького міста-побратима Борни. Освітянам передали шкільні меблі, а комунальникам — техніку.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама