Карплюк і Маркушин увійшли в ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році

photoeditorsdk-export - 2020-12-29T205835.081

До рейтингу «ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році», опублікованого інтернет-виданням «Моя Київщина», потрапили декілька ірпінців: міський голова Олександр Маркушин, ексмер Володимир Карплюк, директор будівельної компанії «Синергія» Ігор Оверко та ін.

Лідер партії «Нові Обличчя» та голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, який два роки поспіль посідав 25-те місце в цьому рейтингу, піднявся на одну сходинку вгору.

«Остаточно відійшовши від безпосереднього управління містом, ексмер Ірпеня Володимир Карплюк у 2020 році зберігає контроль над ситуацією в Приірпінні. На місцевих виборах його партія “Нові Обличчя” набрала найбільше голосів до Ірпінської міськради. Також у політсили є свої представники в Бучанській районній раді, Бучі, Гостомелі, Вишневому, Бородянці. Команда пішла й далі – має фракцію в міськраді Ізюму на Харківщині. Цьогоріч опозиціонери прогнозували обмеження впливу політика на місто, проте мером Ірпеня було обрано одного з найближчих соратників Карплюка – Олександра Маркушина», – йдеться в супровідній статті.

Зазначається, що попри тиск опонентів Карплюку та його партії вдалося створити коаліцію в Ірпінській міськраді; також він зміг «вибудувати співпрацю з президентською вертикаллю».

«Наразі Карплюк виступає “арбітром” між фінансово-політичними елітами Ірпеня та Приірпіння. Карплюк  зберігає контроль і над Коцюбинським, де переміг його однопартієць Сергій Даніш, представляючи “слуг”. При цьому найбільше мандатів отримали “Нові Обличчя”, а членкиня цієї політсили стала секретаркою селищної ради. Мером Боярки залишився ще один товариш Карплюка по партії Олександр Зарубін, який цьогоріч балотувався від “За майб