Карплюк презентував план нового скверу у Вишневому

План_скверу_фото

Володимир Карплюк, Голова Інвестиційної ради Ірпеня та лідер команди «Нові обличчя» запросив мешканців Вишневого обговорити візуалізацію нового скверу, який планується облаштувати на в’їзді в місто в рамках проекту «Вишневий сад».

За планом Карплюка сквер буде мати прогулянкові та велодоріжки, дитячий та спортивний майданчики, а також квітники. В ньому буде сучасне енергозберігаюче освітлення та декоративна огорожа.

Володимир Карплюк звернувся до мешканців Вишневого та презентував макет нової зеленої зони  на своїй сторінці у фейсбук:

«Шановні мешканці Вишневого! Представляємо попередню візуалізацію майбутнього скверу на в’їзді у місто Вишневе в рамках проекту «Вишневий сад». Запрошуємо вас до співпраці: залишайте свої пропозиції, ідеї, конструктивні коментарі та коригування до плану», – написав він і нагадав, що команда «Нові обличчя» оголосила конкурс громадських проектів «Вишневий сад».

Мета конкурсу  – створити у мікрорайонах Вишневого зелені зони – парки та сквери, які будуть затишними місцями для відпочинку та прикрасою міста.

Свої конкурсні ініціативи мешканці Вишневого можуть зареєструвати за онлайн-посиланням.

Як відомо, вчора Володимир Карплюк оголосив конкурс громадських проектів «Вишневий сад» для мешканців міста Вишневе