Реклама

Компанія «Епіцентр» допомагає зберігати й сортувати гуманітарні вантажі для Ірпеня, – Олександр Маркушин

278865341 411829414275471 1018885165396868336 N

Компанія «Епіцентр» надає свої склади, техніку й інвентар для зберігання й сортування гуманітарних вантажів, які доставляються з різних регіонів України й інших країн для Ірпінської громади. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Десь через тиждень-два після початку війни, коли до Ірпеня з різних куточків України і світу почали передавати десятки тонн гуманітарної допомоги, ми стикнулися з проблемою відсутності місця, де б ми могли належним чином зберігати продукти харчування та медикаменти, а головне – де б мали можливість все це сортувати і передавати далі мешканцям Ірпінської громади. І тут нам на допомогу прийшла компанія «Епіцентр». «Епіцентр» надав нам не лише свої склади, але й спеціальний інвентар, техніку – такі потрібні нам навантажувачі, вантажні автомобілі! Директори магазинів пані Світлана і пан Тарас цілодобово відгукуються на наші дзвінки і у будь-який час доби приймають чергові вантажі для Ірпеня», – зазначив Маркушин.

Він також  наголосив, що від початку війни «Епіцентр» надав Ірпінській громаді й свою гуманітарну допомогу на понад 500 тисяч гривень.

«Я щиро вдячний Тарасу Герезі та Андрію Карікову за їхню всебічну підтримку Ірпеня в такий важкий для нас час! Ваша допомога для нас дуже цінна!» – підкреслив міський голова.

Нагадаємо, раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк відзначав, що громадська організація «Епіцентр дітям» та компанія «Епіцентр» під час війни надають велику допомогу мешканцям Ірпінської громади й територіальній обороні. 

                                                                                                     
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама