Коцюбинська громада закликала Президента, депутатів і посадовців зупинити зазіхання Києва на землі селища

84353486_2681208285499010_1705634515147292672_o-1024x683

Коцюбинська громада надіслала найвищим посадовим особам України, парламентарям, керівникам органів влади Київщини й Бучанського району та депутатам Київської облради звернення з проханням зупинити рейдерські дії столичної влади та київських забудовників щодо території Коцюбинського. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці селищний голова Сергій Даніш.

«Питання меж Коцюбинського зараз обговорюється на найвищому державному рівні. І для нашої громади це надважливий процес. Із проханням втрутитися у ситуацію, коли у нас фактично рейдерським чином забирають нашу землю і наші податки, коли у нас нахабно крадуть можливість успішно розвиватися і пробують “ламати через коліно” в інтересах великого столичного будівельного бізнесу, ми офіційно звернулися до Президента Володимира Зеленського та в його Офіс, до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та до голів усіх фракцій, до ряду народних депутатів, до керівництва Київської облдержадміністрації, Бучанської РДА, Бучанської райради та до усіх особисто депутатів Київської обласної ради. І це звернення підписали сотні мешканців Коцюбинського, яким не байдужа доля рідного селища!» – розповів селищний голова.

У зверненні коцюбинчани, зокрема, закликали главу держави, посадовців і депутатів не допустити політичного тиску на депутатський корпус Бучанської районної та Коцюбинської селищної рад щодо зміни меж селища, а також тиску на депутатів Київської облради щодо внесення змін до Схеми планування території області.  

Селищний голова повідомив, що з Офісу Президента вже надійшла відповідь «щодо скерування звернення до Кабінету Міністр