Київська облдержадміністрація надасть можливість Ірпеню самостійно добудувати дитсадок на Курортній

photoeditorsdk-export - 2019-12-05T130708.760

Сьогодні, 5 грудня, має бути підписаний акт, який дасть можливість Ірпінській міськраді самостійно добудувати дитсадок на вулиці Курортній в Ірпені. Про це інформує пресслужба Київської облдержадміністрації.

Зазначається, що фінансування будівництва закладу дошкільної освіти №10 здійснювалося за рахунок коштів місцевого бюджету Ірпеня та обласного бюджету, і що дитсадок «досі не добудований».

«КОДА зі свого боку підготувала всю необхідну документацію для передачі балансових витрат Ірпінській міській раді, яка повністю бере на себе зобов’язання щодо закінчення будівництва згаданого об’єкта у 2020 році. Відповідний акт буде підписаний 5 грудня 2019 року», – повідомляє пресслужба з посиланням на голову облдержадміністрації Олексія Чернишова.

У повідомленні додається, що проєктна потужність дитсадка складає 190 місць.

Нагадаємо, в середині жовтня виконавчий комітет Ірпінської міськради затвердив проєктно-кошторисну документацію, яка передбачає завершення будівництва дитсадка на вул. Курортній за рахунок міста. За словами першого заступника міського голови Олександра Маркушина, такої домовленості було досягнуто з обласною владою у зв’язку з тим, що завершальна частина робіт знову нею відкладається. «Вони нам передають актом усе, що зробили, і ми повністю закінчимо своїми силами, бюджетом нашого міста – і вже нарешті відкриємо цей садочок. Ми прорахували, що зробимо це дешевше і швидше», – сказав посадовець.

Як повідомляв раніше голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, міська влада давно забезпечила свою частину фінансування будівництва дитсадка. З боку області теж було здійснено більшість запланованих видатків, проте «невелика частина фінансування дуже довго затримувалась, а Ірпінь не мав права сам дофінансувати». За словами голови Інвестради, садок довгий час стоїть готовий на 96%. На переконання Карплюка, питання затягувалося деякими обласними чиновниками з політичних мотивів.

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини