Ляльки ірпінської майстрині Тетяни Федорової відкрили онлайн-показ експонатів всеукраїнської виставки (фото)

Photoeditorsdk Export 2020 11 25t145240.709

Лялькова композиція «Микола і Христина», виготовлена ірпінською майстринею Тетяною Федоровою, експонується на виставці в Національній спілці майстрів народного мистецтва України в Києві. Виставка проводиться в рамках мистецького проєкту «Іграшкова культура української дитини: від витоків до сьогодення». Учора ввечері на сторінці Спілки у фейсбуці почався онлайн-показ експозиції, і відкриває фотогалерею саме робота Тетяни Федорової.

Композиція «Микола і Христина» створена за мотивами творів українського художника Миколи Пимоненка. Перш ніж потрапити в столицю, вона була представлена на виставці робіт Тетяни Федорової «Етнолялька. За мотивами…», яка відкрилася 9 жовтня в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї.

Нагадаємо, Тетяна Федорова — заслужена майстриня народної творчості України, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва й Національної спілки журналістів України, лауреатка мистецьких премій ім. Данила Щербаківського, ім. Петра Верни та премії «Київ» ім. Сергія Колоса, учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок і фестивалів. Уперше в Україні Тетяна Федорова за історичними, науковими, образотворчими та літературними джерелами реконструювала у формі етномоделей зразки народного одягу українських регіонів, а також історичного костюма.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300