Реклама

Маленькі ірпінці поїхали на оздоровлення до італійського міста Кальдонаццо

Photo 2023 06 20 16 51 25

19 дітей з Ірпеня поїхали у місто Кальдонаццо в Італію на оздоровлення. Фінансує їхню подорож італійська громадська організація Associazione culturale degli ucraini in Trentino Rasom aps (Культурне товариство українців у Трентіно «Разом»). Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

На такий літній відпочинок поїхали діти, які втратили найближчих рідних, власну оселю через повномасштабне вторгнення, а також діти батьків, які зараз захищають Україну на фронті.

Окрім оздоровлення, ірпінці також долучаються до міжнародних культурних заходів. Зокрема, під час міжкультурного фестивалю Grand Festival Interculturale юні ірпінчани разом з дітьми із Харкова у вишиванках заспівали гімн України. А також разом вони пронесли центральною площею італійського міста Рива-дель-Гарда, де проходив фестиваль, 8-метровий український прапор, співаючи «Ой у лузі червона калина».

«Хочу щиро подякувати організації Associazione culturale degli ucraini in Trentino Rasom aps (Культурне товариство українців у Трентіно «Разом») та ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння» за організацію цього відпочинку для малечі та за можливість популяризувати українську культуру!», — подякував Олександр Маркушин.

Варто зазначити, що італійська громадська організація вже не вперше відправляє дітей з Ірпеня на відпочинок. Торік 22 дитини з Ірпеня провели 10 днів у таборі «SOS Children’s Villages International», що в італійському місті Кальдонаццо.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама