Реклама

«Мародери, спіймані в Ірпені, прибиратимуть завали й розчищатимуть вулиці», – Маркушин

Photoeditorsdk Export

Комунальні служби Ірпеня готуються відновлювати критичну інфраструктуру, а до розбирання завалів і прибирання вулиць залучатимуть затриманих у місті мародерів. Про це в ефірі телемарафону «UA разом» розповів Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Наразі в місті немає комунікацій, електрики, газу, не працює каналізація. Треба прибрати завали з вулиць, перевірити з вибухотехніками ту територію, де були росіяни, щоб ніхто не постраждав. Багато розкидано мін, снарядів, які не розірвалися. Моє основне завдання зараз – це захоронення містян, які загинули, а їх близько 200, і повідомлення родичів. Далі будемо прибирати завали й очищати вулиці. З усіма комунальними службами ми в контакті, вже всі збираються і будуть ремонтувати критичну інфраструктуру. Ми також комунікуємо з поліцією, проводимо спільні патрулювання, ловимо мародерів. Усі мародери, яких ми спіймали, прибиратимуть завали, розчищатимуть вулиці. І, звичайно, вони будуть відповідати за законом», – зазначив мер.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Олександр Маркушин, потрібно буде щонайменше місяць або два на хоча б часткове відновлення в Ірпені критичної інфраструктури.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама