Матюшина програла в апеляційному суді, перевиборів у Коцюбинському не буде

Photoeditorsdk Export 2020 12 09t202830.330

Сьогодні апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, який відмовив ексочільниці Коцюбинського Ользі Матюшиній у призначенні повторних виборів у селищі. Про це повідомив Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш.

«Шостий апеляційний адміністративний суд поставив остаточну крапку в політичних фантазіях Ольги Матюшиної, яка останні кілька років тероризувала громаду Коцюбинського. Перевиборів у Коцюбинському не буде!» – написав Даніш на своїй сторінці у фейсбуці.

Він нагадав, що Матюшина програла вибори селищного голови 25 жовтня цього року, «але, незважаючи на чітку та однозначну волю громади, забажала оновлення складу ТВК і перерахунку голосів, а коли перерахунок підтвердив правильність і законність процесу волевиявлення, подала в суд із вимогою проведення перевиборів».

«Ольга Матюшина забажала, щоб кілька мільйонів гривень пішли не на ремонт доріг у Коцюбинському, не на оновлення дворів, не на розвиток селища, а на задоволення її політичних амбіцій! Вона хотіла, щоб селище продовжувало жити в скандалах та інтригах, як вона до цього звикла. Але суд зупинив це свавілля», – зазначив селищний голова.

«Ще раз дякую Громаді за підтримку та довіру. І вкотре закликаю усіх до конструктивної роботи задля розвитку нашого селища. Досить інтриг!» – наголосив Сергій Даніш.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!