Молодь Ірпеня пропонує облаштувати кінотеатр під відкритим небом

проекти_МГР

Ірпінська молодіжна громадська рада подала до конкурсу громадських ініціатив в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет міста Ірпінь на 2016-2020 роки» два проекти — «Open air cinema» та «Мурал «Вуличні музики» у Центральній частині міста».

Зокрема, проект «Кінотеатр під відкритим небом «Open air cinema»  ірпінська молодь пропонує облаштувати у парку Незнайка, його зареєстровано під номером 41 і за нього можна проголосувати онлайн.

Проект «Мурал «Вуличні музики» у Центральній частині міста» зареєстровано під номером 40, за нього також можна проголосувати онлайн.

Голосування триватиме протягом 10-18 червня. Проголосувати можна особисто за один проект в категорії до 149,9 тис грн і за один проект в категорії від 150 тис грн до 500 тис грн.

Проголосувати можна завітавши до Ірпінської міської ради у приміщенні ЦНАП з 9:00 до 17:00 год. Для цього із собою необхідно мати паспорт. У разі відсутності реєстрації в м. Ірпінь, мати довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, які підтверджують факт проживання в місті.

Як відомо, в Ірпені з 10 по 18 червня відбувається голосування за проекти, які були подані до міської цільової програми «Громадський бюджет міста Ірпінь на 2016-2020 роки». Всього до програми цього року подано 42 проекти, на які заплановано 2,5 млн грн.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!