«Мрія» повернулася додому (відео)

photoeditorsdk-export - 2022-01-21T102608.280

Учора ввечері в аеропорт «Антонов» у Гостомелі після серії міжнародних і міжконтинентальних перельотів повернувся найбільший у світі український транспортний літак Ан-225 «Мрія». Відео посадки повітряного гіганта опубліковане у фейсбук-групі «Antonov An-225 Mriya».

Нагадаємо, Ан-225 вилетів учора з аеропорту «Мірабель» у Монреалі (Канада).

Як повідомляла пресслужба держпідприємства «Антонов», 9 січня Ан-225, який виконував комерційний рейс у Китай, зазнав невеликого ушкодження. Під час приземлення в аеропорту Ряшева (Польща) на правій основній опорі шасі зрізало болти фіксації датчика положення шасі «політ – земля». На підприємстві запевняють, що несправність не вплинула на безпеку польоту та посадки. Інженери ДП «Антонов», які терміново прилетіли в Ряшів із Гостомеля, замінили болти та закріпили датчик системи гальмування шасі, і «Мрія» продовжила рейс у китайське місто Тяньцзінь. Командир екіпажу Дмитро Антонов опублікував відео вильоту з польського аеропорту та прибуття в Китай.  

Літак Ан-225 «Мрія» створило конструкторське бюро ім. О. Антонова у 80-х роках минулого століття. Він може транспортувати на борту до 250 тонн вантажу. Довжина літака – 84 м, висота – 18,1 м, розмах крил – 88,4 м. При повному завантаженні його вага сягає 640 тонн. Ан-225 може літати на відстань до 15400 км. Екіпаж складається з 6 осіб.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!