Реклама

«Муніципальна варта» Ірпеня відзначає свою четверту річницю

Photoeditorsdk Export 2020 12 22t180049.719

Сьогодні ірпінське комунальне підприємство «Муніципальна варта» святкує четверту річницю з дня свого створення, повідомив у фейсбуці його керівник Микола Ковальчук.

«Рівно чотири роки тому, 22 грудня 2016 року, з метою забезпечення громадського порядку та недопущення розкрадання і псування комунального майна на території Ірпеня рішенням сесії Ірпінської міської ради було створене комунальне підприємство «Муніципальна варта»», – нагадав він, зауваживши, що раніше (з березня 2016 р.) «Мунварта» діяла як структурний підрозділ КП «Контроль благоустрою міста».

Ковальчук зазначив, що від моменту заснування ірпінської «Муніципальної варти» її інспектори цілодобово наглядають за парковими зонами, місцями масового відпочинку, закладами охорони здоров’я, освіти, культури і спорту.

«За цей період був пройдений нелегкий шлях, але найважчі роки становлення підприємства вже позаду, ми досягли значних успіхів, і нам є чим пишатися! Результати роботи «Муніципальної варти» — це збережене на десятки мільйонів гривень комунальне майно, майно нашої громади. Це адміністративна практика і профілактична робота з порушниками громадського порядку, порушниками правил благоустрою міста тощо. Практично кожного дня інспектори «Муніципальної варти» надають допомогу органам Національної поліції, ДСНС, службі в справах сім’ї та молоді, спеціалізованим медично-санітарним службам, комунальним службам міста і звичайним громадянам. Завдяки спільній роботі всіх служб незалежні експерти видання «Forbes Ukraine» у своєму вересневому номері поставили Ірпінь в рейтингу міст України за критерієм безпеки на ІІІ місце!» – наголосив Микола Ковальчук.

За його словами, за роки своєї роботи підприємство завоювало довіру людей, демонструє впевнений розвиток і бажання вдосконалюватися та має «амбітні ідеї на наступні роки».

Нагадаємо, раніше «Муніципальна варта» опублікувала підсумки своєї роботи за чотири роки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама