На добудову ЗОШ№1 у Вишневому нарешті виділено бюджетні кошти

Вишневеskool1

Довгий час будівництво гальмувалося через Київську обласну раду, яка не могла зібратися на сесію та затвердити бюджет розвитку.

На добудову ЗОШ№1 виділено 23 мільйони гривень на умовах співфінансування з обласного, районного та міського бюджету м. Вишневе. Також подані документи на те, щоб розрахуватися із будівельниками за вже виконані роботи від нового року.

А поки що в старому корпусі ЗОШ №1 міста Вишневе, розрахованому на 360 місць, в дві зміни із підзміною навчається понад 1300 школярів, говориться у повідомленні Вишневої міської ради.

Нагадуємо, нещодавно кандидат у народні депутати України, лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк розказав про те, як в Ірпені минулого року за кошти міського бюджету було збудовано та відкрито новий корпус ірпінської ЗОШ№17, в якому розташовано 19 класів. Тут також облаштовано нову сучасну їдальню. В цій та ще семи школах Ірпеня за останні кілька років встановлені майданчики для занять футболом, баскетболом та легкою атлетикою. В одній із шкіл побудований поверх на 12 класів та нова спортивна зала, зараз в ній ведуться роботи з енергозбереження, здійснюється відновлення та утеплення фасаду. При кожній ірпінській школі вже рік працюють профільні класи для поглибленого вивчення окремих предметів. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!