На найближчій сесії Ірпінської міськради голосуватимуть за виділення землі 24 ветеранам АТО

photoeditorsdk-export - 2021-09-24T140651.433

На найближчій сесії Ірпінської міської ради розглядатиметься питання про виділення земельних ділянок 24 ветеранам війни на Сході України. Ветерани запрошені на сесійне засідання з документами, які підтверджують їхнє право на отримання цих ділянок. Про це після зустрічі з атовцями повідомив голова профільної депутатської комісії міськради Антон Головенко.

«Разом із міським головою Олександром Маркушиним і депутатом Романом Погорілим проводимо зустріч з ветеранами нашого міста, які згідно з чергою на найближчій сесії повинні отримати 24 земельні ділянки. Для того, щоб не було маніпуляцій, було запропоновано всім ветеранам прийти особисто на сесію і за потреби показати документи, згідно з якими вони стояли в черзі. Це полегшить роботу і міському голові, і депутатам при голосуванні. Черга рухається! І це головне», – зазначив Головенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, про підготовку проєкту рішення Ірпінської міськради щодо виділення 24 учасникам АТО (ООС) земельних ділянок у кінці серпня повідомив міський голова Олександр Маркушин. За його словами, ділянки, розташовані в Михайлівці-Рубежівці, отримають інваліди війни, які є жителями Ірпінської громади. 

На сьогодні учасники АТО з Ірпеня та родини загиблих уже отримали 270 земельних ділянок і 52 квартири.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!