На обласній спартакіаді депутатів ірпінська команда здобула «бронзу», Віолетта Дворнікова стала чемпіонкою з шашок (фото)

Photoeditorsdk Export 2021 05 22t205416.389

Команда депутатів Ірпінської міської ради здобула бронзові нагороди на обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, який відбувся сьогодні в Ірпені на Київщині. В особистому заліку ірпінська депутатка Віолетта Дворнікова посіла перше місце в турнірі з шашок. Переможцями змагань стали броварчани. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

«Команда депутатів Броварської міської ради – переможниця обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів! Вітаю колег із заслуженою перемогою! Бігав з цими хлопцями у футбол – дуже сильні суперники! – написав Маркушин. – Друге місце в загальному заліку посіла команда Вишгородського району. І на третьому місці – депутати Ірпінської міської ради. Крім того, депутатка ІМР Віолетта Дворнікова обіграла всіх жінок у шашки і здобула перше місце з цього виду спорту в особистому заліку! Вітаю Ірпінь!»

Від імені ірпінської команди мер подякував усім суперникам «за цікаву і чесну гру», а управлінню фізкультури і спорту Київської облдержадміністрації та його керівнику Сергію Тимофєєву – за сьогоднішнє свято спорту в Ірпені.

«Завжди готові приймати обласні та всеукраїнські спортивні заходи!» – підкреслив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів також узяли участь команди з Фастова, Боярки, Баришівки та Пристоличної сільської ради. Учасники першості грали у волейбол, міні-футбол, теніс, шахи і шашки.

                                                                                                                                                                           
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300