Реклама

На регіональному форумі в Ірпені обговорюватимуть проєкт закону про муніципальну варту

2

Проєкт Закону України «Про муніципальну варту» буде в центрі увагу учасників ІІІ регіонального форуму Київщини «Місцеве самоврядування. Безпека. Громада. Закон», який відбудеться завтра в приміщенні Ірпінської міської ради. Про це повідомляє сайт комунального підприємства «Муніципальна варта».

«Мета заходу – діалог із владою щодо прийняття Закону України «Про муніципальну варту», – зазначається в повідомленні.

Під час форуму обговорюватимуть «за» і «проти» щодо законопроєкту, розглядатимуть питання про муніципальну варту як виконавчий орган у системі місцевого самоврядування, її обов’язки та повноваження. Учасники зібрання приймуть звернення до Президента України і Верховної Ради.

Участь у форумі візьмуть формування з охорони громадського порядку, комунальні підприємства (муніципальні варти), структурні підрозділи органів місцевого самоврядування та організації, які займаються безпековою проблематикою в місцевих громадах. Організатор – ГС «Громадська безпека +380»(об’єднання громадських формувань Київщини з охорони порядку і державного кордону).

Нагадаємо, попередній регіональний форум «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон» також пройшов в Ірпені у липні ц. р. Його учасники створили робочу групу з керівників громадських організацій і юристів для доопрацювання проєкту Закону України «Про муніципальну варту». 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама