На в’їзді в Ірпінь із боку Києва встановлять меморіальну стелу «Ірпінь – місто-герой»

321840692 472608861615983 3408825657647106209 N (1)

На одному з головних в’їздів в Ірпінь – на початку вулиці Університетської, поблизу Ірпіньводоканалу – буде встановлено меморіальну стелу «Ірпінь – місто-герой». Про це повідомив на своїй сторінці у фейбуці міський голова Олександр Маркушин.

Він уточнив, що стела з’явиться на місці пошкодженої під час бойових дій рекламної конструкції ЖК «Центральний», яка так і не була відновлена. Рішення про підготовку місця під монумент ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міськради.

Маркушин нагадав, що саме через цей виїзд із міста проводилася масова евакуація населення Ірпеня та саме тут формувалася лінія оборони від ворожих атак на столицю України.

«Зараз цим шляхом в Ірпінь заїжджають гості з різних куточків світу, а головне – повертаються додому з далеких країв ірпінці, які не змогли проміняти рідний Ірпінь на жодне інше місто планети», – наголосив мер.

Він запевнив, що на підготовку проєкту і його реалізацію «не піде жодної копійки з місцевого бюджету».

«Ірпінська міськрада оголосить конкурс на кращий проєкт стели. Зокрема, будуть залучені волонтери – дизайнери та архітектори проєкту «Irpin Reconstruction Summit». А її будівництво профінансують меценати, яких ми вже запрошуємо до співпраці. Якщо маєте бажання долучитися до цього проєкту, звертайтеся в Ірпінську міську раду», – зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, 24 березня указом Президента України Ірпеню було присвоєно почесну відзнаку «Місто-герой України»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!