Нардеп Андрій Клочко закликав ірпінських депутатів об’єднатися задля розвитку громади

photoeditorsdk-export - 2021-08-26T163657.180

Народний депутат України Андрій Клочко висловив подяку Ірпінській громаді та міському голові Олександру Маркушину за підтримку борчині Ірини Коляденко на шляху до олімпійської медалі. Він також закликав депутатів міськради об’єднатися задля розвитку громади. Про це парламентар сказав сьогодні під час нагородження Ірини та її тренера Володимира Яременка в мерії Ірпеня.

За словами депутата, спортсменка досягла високих результатів завдяки тренеру, без якого вона «не відбулась би», завдяки атмосфері, що панує в громаді, та меру міста, «який дійсно на своєму місці» і який підтримував Ірину.

При цьому Клочко закликав депутатів міської ради відкинути політичні амбіції та спільно працювати для розвитку громади – так само, як одностайно вболівали за Ірину та інших українських спортсменів під час Олімпійських ігор.

«Коли ми з вами дивимось Олімпіаду, то відкидаємо всі прапорці – неважливо, хто яке має політичне забарвлення. Ми все це відкидаємо і вболіваємо за наших, за українців. Уболівали за Ірину, вболівали за Жана (Беленюка – ред.), вболівали за кожного українця, який боровся на тій арені. Перш за все ми всі українці. Я впевнений, що кожен із вас зможе відкинути свої амбіції, відкинути свої приватні інтереси для того, щоб розвивалася громада», – наголосив Андрій Клочко.  

Нагадаємо, сьогодні перед сесією міської ради Олександр Маркушин вручив Ірині Коляденко та Володимиру Яременку сертифікати на 100 тис. грн. Крім того, мер виступив із ініціативою щодо присвоєння Ірині звання Почесної громадянки міста Ірпінь.

Раніше директор Інвестиційної групи «Molodist» і СЕО товариства «Відважних» Володимир Співак та Олександр Маркушин вручили видатній спортсменці сертифікат на квартиру в Ірпені. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!