Реклама

Наступного тижня запрацює водопровід Київ – Ірпінь (відео)

Photoeditorsdk Export (6)

Наступного тижня планують ввести в дію водогін, який зараз прокладають із Києва до Ірпеня, та відновити в місті водопостачання за тимчасовою схемою. Про це повідомив у відеозверненні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«На сьогодні працівники КП «Ірпіньводоканал» прокопали вже 6,5 км до Києва і проклали трубопровід, зробили врізку в центральний водогін в Ірпені. Плануємо вже на наступному тижні (не будемо казати, в який день) пускати за тимчасовою схемою воду, – сказав мер. – У мікрорайоні СМУ на вулиці Полтавській уже будемо на цьому тижні запускати воду, і люди зможуть прийти й набирати її».

Маркушин наголосив, що в Ірпені «дуже пошкоджені траси водопостачання, водовідведення, електропостачання».

«Я хочу, щоб усі набралися терпіння і не порівнювали наше місто з іншими містами. Наше місто тримало бій. У нашому місті дуже серйозні руйнування. Я стою зараз на території нашого водоканалу. Хочу, щоб ви подивилися на ці руйнування – і це вже після прибирання. 95% техніки знищено. Каналізаційна станція дуже пошкоджена. Центральний водозабір дуже пошкоджений. Але ми зробимо все, щоб у найкоротші строки пустити воду, зробити водовідведення, підключити світло. Єдине – я прошу у вас трохи часу. Бо в Маркушина немає чарівної палички. Є комунальні служби, які вдень і вночі працюють», – підкреслив міський голова.

Нагадаємо, енергетики вже відновили електропостачання «Ірпіньводоканалу», а також приміщення міськради, поліклініки та школи №17. Водночас в енергокомпанії прогнозують, що роботи з відновлення напруги по всьому місту можуть тривати до 1 червня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама