Офіцери з Броварів подарували Ірпінській бібліотеці понад 120 книг

308196602_582132023698509_1596206289009983664_n

В оголошеній днями акції зі збору книг для Ірпінської міської бібліотеки взяла участь Броварська міська організація Спілки офіцерів України, яка передали книгозбірні 121 видання. Про це розповіла на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.   

«Ірпінська міська публічна бібліотека імені Максима Рильського отримує подарунки до Всеукраїнського дня бібліотек. До акції «Подаруй бібліотеці книгу» долучаються не тільки наші мешканці, а й ряд організацій. 121 книгу нам подарувала Броварська міська організація ВГО «Спілка офіцерів України» (керівник Ігор Гвяздовський, випускник факультету податкової міліції Державного податкового університету)», – зазначила Антонюк.

Також учора ще три десятки книг принесли читачі бібліотеки.

Нагадаємо, після початку повномасштабної війни книжковий фонд Ірпінської бібліотеки помітно зменшився: багато книжок було знищено в помешканнях читачів, які потрапили під обстріли, певна кількість видань залишилася в містян, які зараз перебувають за кордоном, з полиць бібліотеки була прибрана російська література. Бібліотека потребує сучасних видань українських письменників та зарубіжної літератури в українському перекладі.

До участі в акції запрошуються жителі громади, письменники, а також книжкові магазини, видавництва та інші організації.

Книги можна приности з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 3-А.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!