Реклама

Окупантів, які чинили безчинства в Ірпені та Бучі, взяли в полон

1647878225 2522

Сумнозвісна російська бригада, яка чинила безчинства в Ірпені та Бучі у березні 2022 року, здалася в полон біля Вугледару. Про це під час онлайн-брифінгу в Military Media Center повідомив начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський.

Зазначається, що у Донецькій області в районі міста Вугледар були помічені солдати з 155-ї бригади морської піхоти рф. Із них десятеро здалися в полон.

«155-та бригада у нас відома по Київському напрямку, коли штурмували місто Київ у лютому та березні 2022 року. Вони заходили в Ірпінь і Бучу. «Прославилися» ці бійці тим, що вони мародерили і чинили безчинства. Однак вони були майже в повному складі знищені в тому районі. Після відновлення вони з’явилися на Донецькому напрямку, де у листопаді 2022 року були також знищені. І на сьогоднішній день вони з’явилися знову в напрямку Вугледара. 10 їхніх бійців здалися в полон», — зазначив полковник Олексій Дмитрашківський.

Нагадаємо, нещодавно російському солдатові, якого у вересні взяли в полон на Херсонщині, а також його командиру повідомили про підозру. Вони знущалися, катували та імітували розстріли мирних жителів під час тимчасової окупації Ірпеня. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама