Олександр Маркушин і Володимир Карплюк звернулися до українців у США по допомогу у відбудові Ірпеня

photoeditorsdk-export - 2022-05-26T185048.013

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк зустрілися з українською діаспорою у США та закликали діаспорян допомогти залучити ресурси для відбудови Ірпеня. Про це Маркушин розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«У місті Г’юстон спільно з генеральним консулом України Віталієм Тарасюком та народними депутатами України Сергієм Іонушасом і Мар’яном Заблоцьким зустрілися із громадою Української греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці та її настоятелем отцем Миколою Довжуком. Розповіли про весь той жах, який пережили ірпінці під час нападу росіян на наше місто, про жорстокі злочини окупантів, про евакуацію та, звичайно, про масштабні руйнування, які принесли нам “асвабадітєлі”. Попросили поширювати інформацію про Ірпінь серед американців та передавати всім, що нам вкрай потрібна допомога у відбудові шкіл, дитсадків, Будинку культури та житла ірпінців», – розповів міський голова.

Він підкреслив, що поїздка в Сполучені Штати Америки організована для зустрічей і перемовин щодо відбудови Ірпеня із представниками місцевої влади та підприємцями.  

«Попереду – серйозна програма міжнародних зустрічей. Мета одна – ми просимо світ допомогти відновити зруйнований Ірпінь», – наголосив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, в понеділок Олександр Маркушин і Володимир Карплюк узяли участь у «Baltic Business Forum» у Польщі. У своєму виступі на форумі Маркушин розповів про масштаби руйнації Ірпеня, про тисячі сімей, що залишилися без даху над головою, про знищені школи, дитсадки, заклади культури та спорту. Карплюк звернувся до учасників зібрання з проханням долучитися до пошуку меценатів, які допоможуть до початку нового навчального року відновити ірпінські освітні заклади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Коцюбинчанин Іван Ющенко здобув бронзу на чемпіонаті Європи з ММА

05 жов 20:49

Детальніше
Журналістка ITV ініціювала збір коштів на теплий одяг і взуття для бригади ЗСУ, в якій служить її батько (відео)

05 жов 20:19

Детальніше
В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій обрали президентку

05 жов 16:49

Детальніше
19% втратили житло, 75% перезимують удома – опитування мешканців Приірпіння

05 жов 14:57

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентують у Мілані

05 жов 13:32

Детальніше
Спортивні орієнтувальники з Приірпіння здобули 22 нагороди на чемпіонаті України (фото)

05 жов 11:42

Детальніше
Карплюк закликав ірпінців дати оцінку запропонованому Мінкультом проєкту меморіалу в Романівці (відео)

05 жов 10:20

Детальніше
Ірпінці можуть подавати в міськраду документи на демонтаж зруйнованих приватних будинків

04 жов 19:29

Детальніше
Всі новини