Олександр Маркушин подякував усім благодійникам, які допомагають Ірпінській громаді
05 Sep 13:29, 2022
З нагоди Міжнародного дня благодійності міський голова Ірпеня Олександр Маркушин звернувся зі словами подяки до всіх доброчинців, які під час війни надають допомогу жителям Ірпінської громади.
«У час, коли в нашу громаду прийшла біда, тисячі благодійників простягли нам свої руки допомоги. Це міжнародні благодійні фонди, українські благодійні організації та окремі люди з великими добрими серцями. Завдяки їхній допомозі наші люди під час військових дій в Ірпені отримували харчі, воду, медикаменти, засоби гігієни, одяг. Тож сьогодні, у Міжнародний день благодійності, я щиро дякую всім, хто у найважчі часи підтримував Ірпінську громаду!» – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці.
«Також принагідно прошу тих благодійників, які адресно допомагали ірпінцям під час бойових дій і про діяльність яких невідомо Гуманітарному штабу Ірпеня, написати мені в особисті повідомлення у Facebook. Наша команда хоче зустрітися і подякувати особисто кожному, хто рятував і підтримував ірпінців», – додав міський голова.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/photoeditorsdk-export-2-3.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/photoeditorsdk-export-1-4.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/305386539_511504154307996_6253503818948127381_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/photoeditorsdk-export-3-2.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/09/305165748_511504247641320_2152686661023893215_n.jpg)
Нагадаємо, 20 серпня з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, координатор Гуманітарного штабу міста Петро Щербина та депутати міської ради вручили подяки численним волонтерам і благодійникам.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!