Олександр Маркушин подякував усім благодійникам, які допомагають Ірпінській громаді

Photoeditorsdk Export

З нагоди Міжнародного дня благодійності міський голова Ірпеня Олександр Маркушин звернувся зі словами подяки до всіх доброчинців, які під час війни надають допомогу жителям Ірпінської громади.

«У час, коли в нашу громаду прийшла біда, тисячі благодійників простягли нам свої руки допомоги. Це міжнародні благодійні фонди, українські благодійні організації та окремі люди з великими добрими серцями. Завдяки їхній допомозі наші люди під час військових дій в Ірпені отримували харчі, воду, медикаменти, засоби гігієни, одяг. Тож сьогодні, у Міжнародний день благодійності, я щиро дякую всім, хто у найважчі часи підтримував Ірпінську громаду!» – написав мер на своїй сторінці у фейсбуці.

«Також принагідно прошу тих благодійників, які адресно допомагали ірпінцям під час бойових дій і про діяльність яких невідомо Гуманітарному штабу Ірпеня, написати мені в особисті повідомлення у Facebook. Наша команда хоче зустрітися і подякувати особисто кожному, хто рятував і підтримував ірпінців», – додав міський голова.

Нагадаємо, 20 серпня з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, координатор Гуманітарного штабу міста Петро Щербина та депутати міської ради вручили подяки численним волонтерам і благодійникам.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300