Олександр Маркушин закликав релігійні організації США допомогти відбудувати приватні будинки в Ірпені (відео, фото)

photo_2022-11-11_19-13-09

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин закликав релігійні організації США допомогти відбудувати приватні будинки в Ірпені, зруйновані під час бойових дій.

«»Якщо кожна церковна громада Америки візьме під свою опіку відновлення одного маленького будиночка в Ірпені, то вже через рік у нашому місті буде відновлено все приватне житло». Із таким закликом і великим сподіванням на підтримку я звернувся до представників релігійних організацій США на «Нешвільських консультаціях» у місті Нешвілл, штат Теннессі», – розповів Маркушин на своєму телеграм-каналі й на сторінці у фейсбуці.

«Нешвільські консультації», де очільники і представники різноманітних релігійних організацій обговорювали, як вони зараз можуть допомогти Україні, ініціювала міжнародна організація «Місія Євразія». Навчальний центр цієї організації в Ірпені, а разом із ним кілька сотень примірників Біблії російські військові знищили в березні.

«Я щиро дякую президенту «Місії Євразія» Сергію Рахубі за запрошення та надану можливість розповісти релігійним діячам про Ірпінь, нашу боротьбу, нашу перемогу, а головне, попросити допомоги церковних громад США у відбудові нашого міста. Окрема моя подяка народному депутату України, співголові парламентської групи дружби Україна – США Мар‘яну Заблоцькому за сприяння в організації робочих зустрічей у містах США. Вірю, що саме церковні громади можуть стати нашими надійними партнерами у допомозі простим людям з нашого міста Ірпінь», – зазначив мер Ірпеня.

Нагадаємо, перебуваючи у США разом із головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком, Олександр Маркушин підписав Меморандум про співпрацю із всесвітньовідомою архітектурно-дизайнерською компанією «Gensler». Вона допомагатиме в комплексному відновленні міста, зокрема, буде залучати найкращих міжнародних фахівців і надаватиме консультації щодо розробки детального плану реконструкції з урахуванням інфраструктурних, транспортних, спортивних, освітніх, екологічних та інших потреб громади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

Сьогодні, 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

Сьогодні, 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

Сьогодні, 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

Сьогодні, 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

Сьогодні, 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

Сьогодні, 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

Сьогодні, 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

Сьогодні, 08:59

Детальніше
Всі новини